| Glasko99 a întrebat:

De ceva timp tot îmi sta in cap gandul sa-mi deschid un depozit de materiale de constructii, am cativa banuti stransi si as vrea sa-i investesc. Doar ca mai trebuie sa clarific mici lucruri.
De unde ar fi cel mai bine sa cumpar materialele?
Si mai am inca o intrebare, "blănăria", chresteaua, capriorii etc de unde ii pot achizitiona? As dori daca se poate raspunsuri concrete. Multumesc.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate materialele le poti cumpara de la producatori, inclusiv lemnaria, de la o fabrica de cherestea.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Concret: mergi și negociezi cu marii vânzători de așa ceva - îi iei la rând (prețul e dat de cantitate, mod de plată etc)