| by_gaby a întrebat:

De unde cumpar materiale de constructii ieftine?

Răspuns Câştigător
| mihalitza a răspuns:

De la depozite mari.Acestia, avand multa marfa, de regula lasa preturile mai jos...

21 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vezi mai jos niste adrese poate sunt bune
http://www.n-oferte.ro/......15323.html
http://www.anunturi-constructii.ro/......itate.html
http://www.biztobiz.ro/produs.php?idfirma=75&produsID=304
Sper sa-ti fie de folos. Am ales cele din Bucuresti in ideea ca esti de acolo. Mai sunt promotii la Iasi.

| selef a răspuns:

De pe orice santier seara dupa ce pleaca muncitorii, tratezi cu paznicul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la scoala oviseg com bistrita, cele mai bune preturi si multe promotii, la sisteme termo izolatii si gresie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la mine.0740 688 969 sau 0742 507 516

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Materiale de construcii la cele mai mici preturi poti gasi la mine eu sunt importator distribuitor de materiale pentru constructii 0724651104 Cristi plus transport gratuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Online: www.depozit-online.ro
Locatie: Str. I. L. Caragiale, nr 3-3A Dudu, Judet Ilfov
Tel: 021. 436. 01. 39

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sofacon.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteazama la 0726535318 am eu tot ce doresti la jumate de pret

| VelAndrei a răspuns:

Daca esti din Bucuresti/Ilfov de la Paisconstruct - http://paisconstruct.ro

| unom42 a răspuns:

Materiale de constructii in rate direct de la proprietar cumpar ofer 500 ron luna cumpar de maxim 1000 ron ma intereseza in special bca

| Memphis77 a răspuns:

Materiale de constructii: www.preturimateriale.ro

| Madalin_Ionut_Panait_1994 a răspuns:

Am cumparat eu de la o casa de comenzi gasita pe internet, preturi foarte de bune si nu mai stiu numele dar daca cautati casa de comenzi sigur o gasiti...

| ema3387 a răspuns:

Http://www.vreaucerprimesc.ro/page/despre-noi/
Aplicatia online VreauCerPrimesc.ro a fost creata pentru a veni in sprijinul celor ce doresc achizitia la cele mai bune preturi a tuturor celor necesare constructiei si amenajarii unui imobil.

| ema3387 a răspuns:

Http://www.vreaucerprimesc.ro/page/despre-noi/
pretul il poti negocia direct cu furnizorul

| ema3387 a răspuns:

Http://www.vreaucerprimesc.ro/page/despre-noi/
aici gasesti materiale de constructii ieftine

| Dobre_Robert_1976 a răspuns:

Sal,
eu am cumparat rigips si profile de rigips de la www.preturimateriale.ro
Chiar mi-a placut de ei

| Dobre_Robert_1976 a răspuns:

Materiale de constructii la preturi bune am gasit pe www.preturimateriale.ro

| geokr a răspuns:

Vezi pe www.gdg.ro, eu am cumparat si e ok.

| Boby_Bobyta_Fara_Frika_1988 a răspuns:

E unde cudarmida beceau
npar materiale ieftine

| alinast a răspuns:

De pe vindem-ieftin.ro, livreaza in toata tara si au cele mai mici preturi din piata