| Teils a întrebat:

De curand, mi-am facut un site (concurs) cu vizite. Tot ce trebuie sa faci este sa iti introduci datele (Numele, parola, nr telefon) si daca acumulezi un anumit punctaj, castigi un cod reincarcabil de 2-4 euro.
Problema este, ca pentru a castiga trebuie sa :
- ai 800 vizite pentru 2 euro
- ai 1200 vizite pentru 4 euro
Credeti ca sunt prea exagerate cerintele?
Apropo, adreas este: www.castigonline.net!
Va rog, dati-mi un raspuns bun avand in vedere ca nu prea scot mare lucru din acest site :), in plus eu dau premiile spre deosebire de alte site-uri, nu dau nume.

1 răspuns:
| Victor a răspuns:

Un "vizionar' in CISTIGURI FREE...Nu prea ai sanse. Desi cred ca i doar 14 ani ...contacteaza-ma.Invata.invata. BAFTA. VIC