| SarumanVFX a întrebat:

De o saptamana tot postez tutoriale pe youtube.Aseara am conectat contul de youtube cu contul de adsense. Azi de dimineata cand am intrat pe Yb am vazut ca generarea de bani a fost dezactivata. Specific ca nu am avut copyrights. Aveti vreo idee de ce generarea de bani a fost dezactivata? Am mai patit asta de vreo doua ori.

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salut
Tocmai pentru ca nu ai avut copyrights, nu se poate folosi adsense decat pe videourile pe care detii copyright.
Nu te mai juca aiurea, ramai fara de tot.
Bafta