| yLuSsSIoN a întrebat:

am un cont de YouTube in care scot bani zilnic in jur de doi dolari, si imi apar banii pe Youtube, dar pe contul adsense conectat nu apare nimic. Imi puteți spune de ce apare asa si cum pot rezolva?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ti-ai facut cont pe Addsense sau nu ti-ai completat (corect) datele.
Poti scrie la support si ei iti vor explica exact unde ti-i problema, ce trebuie sa faci.

| yLuSsSIoN explică (pentru Bula):

Este adevarat ca nu am completat datele correct ( la adresa, oras) dar in rest e corect

| Bula a răspuns (pentru yLuSsSIoN):

Scrie la Support, iti vor explica ce ai de facut inca...