| Daniel_Caia_1996 a întrebat:

am un cont de Youtube, am postat un video in care am pus o melodie din setarile Youtube-ului si mi-a dezactivat generarea de bani si contul de Adsense. Ce as putea face sa imi activez generarea de bani?
CINE MA AJUTA PRIMUL DAU FUNDA big grin

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna Daniel,

Mai multe informatii despre monetizarea Youtube gasesti aici https://support.google.com/youtube/answer/72866?hl=en-GB Tot la acel link poti sa alegi optiunea "Turn on Ads for videos" sau sa accesezi "Creator academy" - cursul oferit gratuit de catre Youtube.

Mult succes!