| deuceffs a întrebat:

Deci,pentru cei care au folosit/ folosesc Neteller : cand iti faci cont sau, mai ales, vrei sa faci o retragere, cat de severi sunt
la verificarea identitatii/varstei? Adica, am 17 ani, si vreau sa imi deschid un cont, dar imi e sa nu depun bani si apoi sa nu-i mai pot scoate ...si care ar fi cea mai buna metoda de a retrage bani din acel cont?

1 răspuns:
| Ionescu_Achim_1997 a răspuns:

Sa iti poti face un cont trebuie sa ai 18 ani, daca vrei sa il faci doar tu. in schimb daca mergi la unitatea respectiva cu un tutore, reprezentant legal, poti face cont pe numele tau, dar cu acordul tutorelui. apoi vei putea depune bani si face tranzactii singur, trebuie doar sa ai un tutore sa fie de acord.