| AlexMaftei2001 a întrebat:

Salut.Declaratia unica pentru venituri din bursa se poate completa si la ghiseu sau doar online?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aparent da

"Declaraţia se depune, prin mijloace electronice de transmitere la distanță, în conformitate cu
prevederile legale în vigoare, respectiv:
- prin intermediul serviciului "Spaţiul privat virtual", disponibil pe site-ul www.anaf.ro;
- prin intermediul serviciului "Depunere declarații", disponibil pe portalul www.e-guvernare.ro pe baza
certificatului digital calificat;
- în format hârtie, direct la registratura organului fiscal sau prin poştă, cu confirmare de primire."

| Furnicuta000 a răspuns:

Exista asa ceva? Nu am mai auzit pana acum

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Am crezut ca te referi la bursa scolara laughing
Scuzele mele