| adela118lol a întrebat:

Am o intrebare legata de bursa sociala la facultate pentru venituri mici. Daca fratele meu este inca in intretinerea parintilor, fiind si el student, dar are venituri proprii, se adauga acele venituri la cele ale familie? Sau poate nu ar trebui sa-l incadrez deloc cand impart veniturile parintilor la nr de membri? Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se iau in calcul veniturile tuturor membrilor de familie care domiciliaza si gospodaresc impreuna, asa ca se vor lua in calcul si veniturile fratelui tau.