| Razzvan2 a întrebat:

Din greseala am uitat cardul in buzunar de la pantaloni si a intrat la spalat, asta s-a intamplat acum cateva luni. Acum imi trebuia sa folosesc cardul asa ca am fost la un aparat sa vad daca merge. L-am bagat in aparat, am scris pinul iar ca sa il scot cardul afara am selectat ca vreau sa scot 10 lei (neavand nici un ban pe card) si mi-a scris ceva de genul "cardul a fost detinut pentru siguranta" "cardul a fost declarat pierdut/furat" si nu l-am mai primit inapoi.
Cardul si aparatul a fost de la cec bank. Era inchis atunci.
Pana cand pot sa ma duc din nou acolo, as vrea sa stiu de ce mi-a luat cardul? nu am gasit nici informati pe internet

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pesemne cardul este deteriorat si trebuia schimbat.
Tocmai pentru aceasta te-au chemat, de altfel trebuia sa mergi tu dupa ce l-ai spalat.