| Artisan a întrebat:

Salut.Din iarna anului trecut mi-am facut un card de PayPal care l-am atasat la un card de debit(am oferit toate informatile necesare, ca e card de la Visa, numarul cardului si ultimele 3 sau 4 cifre s.a.m.d). Astazi am luat codul de activare, dar problema apare cand dau sa confirm, imi apare o pagina care imi arata sumar datele despre cont si despre mine.Singura optiune pe care o am e s-a dat continue or cancel, am dat continue si imi apare,, The Credit Card Verification System used by PayPal is currently unavailable. Please try to add your credit card at a later time. We apologize for this inconvenience.``Cardul e de la Transilvania.Ar trebui sa fac la alta banca?

1 răspuns:
mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este ca tb sa mergi la banca sau mai bine citeste atent instructiunile care erau atasate langa acel card.