| Drag0nu a întrebat:

Salutari, am o problema la Confirmarea cardului la PayPal, primesc urmatoarea eroare: "The Credit Card Verification System used by PayPal is currently unavailable. Please try to add your credit card at a later time. We apologize for this inconvenience."
Cardul este MASTERCARD Contactless cu optiunea Salariat de la Raiffeisen. Imi poate spune cineva daca s-a mai confruntat cu aceasta problema si daca o pot rezolva cu un telefon la banca?

1 răspuns:
| Vlad2013 a răspuns:

Ai 1,5 euro in cont? Ai limita de tranzactii online pusa? Daca e 0 asta e motivul.Du-te la banca sau suna-i.