| Bote a întrebat:

Pentru cei care folosesc paypal.Am un card VISA Electron de la BT si nu merge sa confirm cardu pe site imi zice de vreo saptamana ca:

The Credit Card Verification System used by PayPal is currently unavailable. Please try to add your credit card at a later time. We apologize for this inconvenience.

Mentionez ca am fost la banca si a activat platile fara CVV2.

Stiti cumva ce pot face?

Răspuns Câştigător
| loveX a răspuns:

Trebuie sa completezi cererea lor de activare a unui cont pentru paypal pe care vei primii banii, dupa care astepti mail-ul lor cu activarea. P.S : am asteptat 1 luna pana am primit

3 răspunsuri:
| JhoNutz a răspuns:

Da ti-au luat un euro si ceva de pe card, ca apoi cand iei extrasul de cont de la banca sa bagi codul ala si sa ti confirmi cardul?

| Bote explică:

Nu, inca n-am ajuns la stadiul ala

| Bote explică:

Nu, inca nu am ajuns la stadiul ala