| Scotocell a întrebat:

Salut, doresc să îmi deschid o ''afacere'' în viitor bazată pe Stickere Auto, de ce imprimantă am nevoie și cum se realizează un sticker auto? Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Așa ceva costă mulți bani dar sună-i să negociezi cu ei:

https://www.zspotmedia.ro/......e-p22.html

de ce AFACERE e in ghilimele?

| Scotocell explică (pentru sierra1):

Pai e doar un vis momentan, nici nu stiu cu ce se mananca laughing Dar sper ca pe viitor sa iasa ceva productiv happy

| sierra1 a răspuns (pentru Scotocell):

Atunci eventualele răspunsuri sunt inutile pentru că totul e in mișcare (tehnologie/preț)

| Scotocell explică (pentru sierra1):

Am nevoie de cineva care sa imi spuna, ce fel de imprimanta / imprimante / sau alte dispozitive am nevoie pentru a creea stickere auto (si ce materiale), atat...

| sierra1 a răspuns (pentru Scotocell):

ți-am dat link mami, deschide și sună pentru preț

| gstelian21 a răspuns:

Pai iti trebuie o imprimanta care printeaza stickere auto si daca nu stii cum se fac stickere auto de ce mortii lui regina elisabeta vrei sa faci asta in viata?