| golgeteru a întrebat:

Salut eu doresc sa schimb 60 000 de lire sterline dar nu vreau sa schimb la banca m-am gandit la case de schimb valutar m-ati putea ajuta sunt din bucuresti si nu prea stiu unde sa ma duc

ziceti-mi o casa de schimb valutar care ar putea sa schimbe banii acestia

6 răspunsuri:
| z8 a răspuns:

Asta are 60k lire, dar nu stie sa scrie si nici macar unde sa-i schimbe.De comision, curs de schimb, etc nu mai vorbim ca ne ia durerea de cap. In concluzie... porcul creeaza eclipsa de soare...

Elianna
| Elianna a răspuns:

Si-uite-asa o barba avea...Si-uite-asa o pieptana...Lasa-ne cu asa ceva!

Răspuns utilizator avertizat
| Floreenofficial a răspuns:

Amice, faci o mare mare greseala! iti vor lua un comision urias la casa de schimb! du-te la banca si imi vei multumi! crede-ma ca stiu ce vorbesc!winking

| aleksy a răspuns:

Pimbate putin prin oras si ai sa vezi ca sunt la tot pasul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent daca " colegul " are sau nu banii de care spune, cel mai bine ii schimba la o casa de schimb valutar, daca stie cum!
In primul rind, cum suma este mare, trebuie sa discute cu angajatul de acolo care va lua legatura cu patronul sau cel ce se ocupa de casa de schimb si apoi schimbul se face cu el, cu patronul. Nu la ghiseu si fara acte. Asa se schimba sume mari. Daca n-ati avut ocazia, nu discutati. La banca se obtine mai putin.