| AndyAndrei77 a întrebat:

Salut, exista site-uri pe net care te plătesc cu bani direct în contul de PayPal ca să te uiți la reclame sau chestii de genul?

Răspuns Câştigător
| Szica a răspuns:

Da, exista. Termenul generic pentru ele este teapa.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E un fel de teapa, Castigi foarte putin in timp foarte lung!

| KodrutZ a răspuns:

Exista site-uri serioase care te platesc in PP pentru MUNCA, nu cacaturi egale cu zero.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da sunt, spre exemplu maildirect. Strangi 10$ dupa ce vizualizezi cam 20. 000reclame

| LTAA a răspuns:

Maildirect, as spune, a strans tata 10 dolari (minimul de retragere), si inca nu i-au venit...