| anonim_4396 a întrebat:

Salut, folosesc card Banca Transilvania și atunci când fac o plată într-un joc folosind cardul BT(Banca Transilvania) mă pune sa confirm plata in aplicație, când mi-a apărut asta am ieșit de pe joc și am intrat in aplicație pentru a accepta plata, așa cum făceam mereu, dar am observat că nu îmi mai apare acel "ecran" unde apasam "Plată confirmată", iar acum nu mai pot face nicio plată, am reinstalat aplicația, am rebăgat cardul in aplicație, dar degeaba, problema nu dispare, știe cineva ce pot face?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Suna la relatii clienti la bt. Posibil sa fi blocat cardul daca nu le-a placut tranzactia.

Răspuns utilizator avertizat