| Vasilicamosbatran a întrebat:

Salut. Imi poate spune si mie cineva daca iti trebuie vaccin sa intri intr-o banca?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In unele banci da! Administratorul meu (sunt presedinte la o asociatie) a fost refuzat de BRD sa depuna banii. Noroc ca locuim intr-un oras mic, ne cunoastem intre noi, si cu pile se poate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic da ai nevoie
practic bancile nu prea aplica, le permit oamenilor sa intre

| sierra1 a răspuns:

Legal: certificat verde, da. In fapt știi cum e - trăim in românica...

| mihai69 a răspuns:

Teoretic, da.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Băncile întotdeauna te vor primi cu brațele deschise.

| GeorgEd712 a răspuns:

La Banca Transilvania nu ai nevoie de vaccin, am fost chiar azi și nu au fost probleme.