| Bunget_Marian_1999 a întrebat:

Salut, imi puteti spune ce fel de magazin este eMag? Si daca sunt magazine eMag în buzau.

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa prosti! eMag este un magazin care vinde online dar are si showroom-uri (magazine fizice).
Lista o poti vedea aici: http://magazineonline.robloguri.info/......-emag.html

| darrio2007 a răspuns:

Este doar un punct de livrare pe str. Unirii bl p10 la parter. Luni-vineri de la 8-13.Nr telefon 0238412071

| K0sti a răspuns:

Magazin online? Stupid question!

| CPAElites a răspuns:

Vezi in piata la tarabe!

| Clorox a răspuns:

EMAG se afla in Bucuresti, sectorul 2, parca! Si nu, nu se afla in Buzau!
Si este un ''magazin'' mixt!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clorox):

In sectorul 6 se afla eMAG, in sectorul 2 cum zici tu e showroom de la eMAG acolo iti aduce comanda de pe net.

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, am fost aproape! laughing

| Harley18 a răspuns (pentru Clorox):

Da. laughing)

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Emag este un magazin online de unde iti poti cumpara lucruri trebuincioase tie cat si color dragi.Ti se poate livra acasa daca doresti.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Nu exists magazin propriu zis, este un loc de desfacere de unde iti poti lua produsele. Nu este in Buzau.