| xCrazyWolf a întrebat:

In ce as putea investii 1000-1500 euro? Ce firma mi-as putea deschide (ma refer la ce domeniu)?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

O jumatate de hectar pe undeva. Cu putin noroc, gasesti chiar un hectar. Il dai la o asociatie si ai venit rezidual stabil forever and ever. La cum sta treaba legislativ si economic acum, la noi, crede-ma ca NU VREI sa iti deschizi nici o firma.

| rocket a răspuns:

Gasesti idei de afaceri pe www.Idei-de-afaceri.biz si cred ca acolo vei gasi ce ai nevoie.

| PickUp a răspuns:

Pai cam ce firma ai vrea? Firma in realitate, virtuala... da-mi mai multe detalii. K asa nu-ti pot spune nimic.

| xCrazyWolf explică (pentru PickUp):

In realitate. Locuiesc intr-un oras cu 55.000 oameni, poate ajuta in imi da explicatii...

| PickUp a răspuns:

Pai eu iti recomand cel mai mult sa inciriezi cevahappy Daca locuiesti intr-un oras cu 55.000 de locuitoriwinking

| mirciu1234 a răspuns:

Pai ai putea sa cumperi un camp si sa faci o sera in care sa pui capsuni. Eu adica tata a inceracat dar a distrus-o vantul si apa.Domeniul agricultura.

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Porneste o afacere online. In felul asta nu te mai limitezi la populatia unui oras ci poti avea clienti de peste tot din lume...cel putin teoretic. Daca nu, macar la nivel national. Vino cu o idee buna, gaseste ceva ce nu fac altii si ar putea sa mearga. Apoi te indrum eu cum sa o pui in practica - de la infiintarea firmei pana la crearea platformei online si selectarea echipei de vanzari. Spor.