| CompactBianca a întrebat:

In scurt timp ma voi muta in Bucuresti la facultate si as vrea sa si lucrez avand in vedere ca sunt consultant in nutritie.Consulturile si monitorizarile le fac gratuit..cum as putea sa ma fac cunoscuta? happy

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Nu prea ai piata pentru asa ceva, cati romani apeleaza la nutritionist?
Din cei care apeleaza la nutritionist, de ce ar apela la tine? La 18-19 ani ai tai nu prezinti credibilitate. Sunt altii cu experienta si cu cabinete despecialitate.
Tu ai apela la un nutritionist de 19 ani sau la cineva cu experienta?
Multa bafta

| CompactBianca explică (pentru CataC):

Sincer,da.Doar in cazul in care ar avea o licenta in domneniu si ar dovedi ca a avut rezultate.Eu am avut pana acum cu clientii mei si as putea dovedi foarte usor lucrul asta happy.

| neutrino a răspuns:

Deschide-ti propria firma.

| CompactBianca explică (pentru neutrino):

Probabil voi avea un cabinet asigurat.dar problema este ca nu stiu cum sa ma promovez.