| emanuel123424 a întrebat:

Salut, intrebare pentru ce i din barlad, de unde pot cumpara coduri paysafe vreau direct magazinul de unde le pot cumpara
sau aparatele zebra pay unde le pot gasi la ce magazin

1 răspuns:
| liv006 a răspuns:

Paysafecard se găseşte la +600 000 de puncte de vânzare din întreaga lume. Printre acestea sunt, de ex. supermagazinele, chioşcurile şi benzinăriile. Introduceţi codul poştal sau adresa la funcţia de căutare a punctelor de vânzare – vor fi afişaţi imediat toţi comercianţii paysafecard din apropiere. Ca alternativă, Indexul comercianţilor vă oferă o imagine de ansamblu asupra celor mai importante puncte de vânzare din ţară. https://www.paysafecard.com/ro-ro/