| aBsoLute a întrebat:

Salut/Buna TPU! Vreau sa bag bani pe steam pot cumpara coduri paysafe? Sau o alta solutie? Pentru ca nu gasesc coduri pentru steam direct!

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Te obicei prin mai toate orasele sunt "plantate" ATM-uri paysafe unde bagi o suma de 25 sau50sau100sau300 lei (asta in general, depinde si de atm acum). Selectezi pe ecranul tactil STEAM si continui cu ce indicatii iti mai apar, dupa o sa iti dea o hartie ca o chitanta pe care sunt inscrise datele pe care trebuie sa le introduci in steam pentru a primi suma. Cam asa arata aparatele astea de paysafe.
http://i.imgur.com/8rcBlqj.jpg