| studiobrm12 a întrebat:

La ce varsta pot sa-mi deschid magazin alimentar si ce acte imi trebuie si catii banii?

Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Poti sa iti deschizi magazin alimentar dupa ce ai buletin. Ai nevoie de acte de la registrul de comert si de la DSV plus altele. Pe langa asta, banii pentru o investitie initiala variaza in functie de spatiu (daca trebuie sa il inchiriezi sau deja il ai), marime magazin, personal, unitati frigorifice (pentru vanzare si depozitare), stoc initial..etc

1 răspuns: