| teodorescu a întrebat:

Buna ziua vreau sa-mi deschid un magazin alimentar mixt...cat credeti ca ma va costa sa o infiintez acte si marfa.multumesc anticipat

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la Camera de Comerţ pentru documentare privind deschiderea firmei.
Pa, pa.

| ary a răspuns:

Intra pe www.infiintarifirme.ro probabil vei gasi ce te intereseaza. Inceputul e intotdeauna greu.

| nicol20 a răspuns:

Actele te costa cam incepand de la 575 iar marfa nu stiu acum depinde ce cumperi si cat.bafta in deschidera magazinului