| Stefan123x a întrebat:

Salut lume!
Am un card Maestro de la BRD si as vrea sa bag ceva bani ca sa pot scoate o suma fixa, Se pot baga bani pe card de ta ATM (bancomat)? Si care e suma minima care poate fi alocata pe card?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

La bancomat retragi doar. Nici nu are fantă de introducere ci doar de scoatere a banilor. Intră in bancă și spun celor de acolo ce vrei să faci. Te ajută ei.

1 răspuns:
| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Iti trebuie un cant bancar pentru a depune bani
Daca bagi bani pe card automat trebuie sa scoti de la bancomat
Poti depune si 50lei chiar si mai mult