| anonim_4396 a întrebat:

Salut,m-am gandit sa deschid o firma de salubrizare la mine in sat, dar nu dispun de foarte multi bani de aceea apelez la voi caut un sponsor care sa ma ajute cu o finantare intre 5. 000lei si 10. 000lei,ofer servicii de publicitate,orice publicitate este nevoie,bine inteles o sa-i restitui toata suma de bani inapoi in momentrul ce pun firma foarte bine pe picioare,sau sunt dispus sa devenim asociati, contribuim amandoi cu o suma bani.
PENTRU MAI MULTE DETALII PUTETI SA-MI LASATI MESAJ?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sincer sa-ti zic, ai sanse minime sa-ti gasesti aici un sponsor pentru afacerea ta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu da nimeni bani unui necunoscut, stai linistit, mergi la bănci ca i ti dau ăia, abia te asteaptălaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Haha ceri bani de ma niste necunoscuti, pe un site unde media de varsta e de 13 ani pentru o afacere fara nicio sansa de reusita?

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Fa-ti un plan de afaceri bun, sau plateste o firma care sa ti-l faca, si du-te la un incubator de afaceri din orasul tau. O sa te ajute ei cu tot ce trebuie, daca ideea ta este una profitabila.