| Robika a întrebat:

Ma poate ajuta careva?
As vrea sa stiu daca mai e valabila bancnota de 1000000 dolari americani. Am cautat pe net, dar nu gasesc nimic, poate ma ajuta si pe mine cineva?

5 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

In primul rand nu este o bancnota legala. Exista, insa este imposibil da detii una, bancnota asta este folosita doar de catre BANCILE FEDERALE pentru transferul de bani rapid cu risc mic.Si de ce ti-ar pasa daca e valabila atat timp cat nu detii una? laughing Cum am zis, nici macar una nu a scapat in circulatia publica.

| Robika explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Ti-as trimite poza

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru Robika):

Bancnoteke de un milion sunt doar americani, insa nu sunt legale. Daca mergi sa faci ceva cu ele bafta xu puscariawinking cum ai facut tu rost de o bancnota folosita de banci? Furt? happy

| Robika explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Nu,am gasit-o.

| TehDevil a răspuns:

Poate sunt alt tip de dolari happy Canadieni, Australieni.