| Aureld007 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva cu un imprumut fără dovadă de venit?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3gIRzqH
Nu-ti recomand asa ceva! IFN-urile (Institutii Financiare Nonbancare) au niste dobanzi uriase si iti vor lua si pielea de pe tine. Citeste si pe aici: https://bit.ly/3gG85Yz

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimeni.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa fara sa fii angajat, sa poti lua ceva legal!

Poti gasi la camatari dar nu te sfatuiesc, ca astia iti rup mainile sau picioarele, daca nu le platesti pana la ziua cand ti-au dat termen si nu le dai dublu sau triplu.

Ti-as recomanda sa imprumuti de la: parinti, bunici, veri, rude, vecini sau prieteni, ca-n fond ei sunt cei care te cunosc si iti pot acorda credit, fara sa clipeasca.

| LoveSleep a răspuns:

Doar daca te intorci prin 2007