| Gaguejeerreue a întrebat:

Salut, Merge sa scot 190 de lei de la ATM(Bancomat)?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da îi poti scoate sau poti face cumparaturi si platesti cu cardul

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai destui bani în cont, da. Doar că nu toate ATM-urile au opțiunea "altă sumă", în afara celor standard.

| Frank51 a răspuns:

Nu mai bine scoți 200 lei?

| Holiday a răspuns:

Poti scoate orice suma multiplu de 10 in limita fondurilor pe care le ai in cont si a limitei zilnice de retragere pe care o ai. Si bineinteles, daca bancomatul are banii respectivi disponibili.

| ReddY25 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți. De mers nu are cum. Nu are picioare.

| Smmo a răspuns:

Eu am putut scoate. Apesi pe "alta suma" pe urma iti da un mesaj, parca spunea sa fie multiplu de zece.