| Frank51 a întrebat:

Care ar fi cel mai lejer job part time ca student?

6 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Promoții in Weekend happy

| QElenaBoghiu a răspuns:

Ospătar, om de serviciu, etc.

| TatianaIstrate a răspuns:

Poate ceva pe delivery, dar unde sa nu ai un program fix, ci flexibil. Uite aici niste variante, unele dintre ele numai bune pentru Entry Level -- https://cariera.ejobs.ro/......eniturile/

| Frank51 explică (pentru TatianaIstrate):

Intrebarea e veche, intre timp mi-am gasit in Germania si merg doar pe vara. Mersi oricum.

| TatianaIstrate a răspuns (pentru Frank51):

Super! Mult spor in Germania!

| Dany_Giurcan_1996 a răspuns:

Incearca sa vinzi pliante sau la un maket part time eu am lucrat la carrefour si mi am luat si masina cu ocazia asta laughing spor