| AlecsutzuXD a întrebat:

Salut, mi-am facut abonament internet la Vodafone. Sunt nemultumit, am viteza foarte mica straight face as vrea sa renunt la abonament
Cum as putea face asta? confused

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Studiaza contractul.Ai acolo specificat cat trebuie sa platesti in caz de reziliere inainte de expirarea contractului, precum si restul de detalii. Poti suna si la relatii cu clientii(*222) si poate rezolvi situatia altfel.Mult noroc.

| BadarauAlexandru a răspuns:

Du-te cu toate actele la centrul Vodafone unde l-ai facut si cere informatii, daca esti de acord cu ce spune omuletul ala, ii zici ca vrei sa-l reziliezi, semnezi, si dupa 2 minute gata.