| Lavalache a întrebat:

Recent mi-am facut abonament de 300 mb/s la RCS&RDS, am primit si un router de la ei, doar ca sunt nemultumit de un lucru.
Viteza de download este de 295 mb/s iar cea de upload e de 103 mb/s. De ce am viteza de upload asa mica? Cum fac sa o am mai mare?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Hahahahaha, zi mersi. Viteza de upload e fenomenala. Nu de alta, dar chiar si la abonamentele Gigabit upload ai 10 megi. Probabil tu ai prins 100 pe intern, tot in RDS sau o retea interconectata cu ei. Pe extern viteza de upload e mica.

| TudyCFR a răspuns:

Viteza de up este de obicei mai mica la oricine adica cel putin eu asa stiu.