| AlbertoMadalin17 a întrebat:

Salut, mi-am făcut un card de stundent ISIC la brd și vreau sa-mi verific soldul de acasă, stiu ca la orice card funcționează o aplicația care face asta, la acest card ce trebuie sa folosesc ca aplicația mybrd nu funcționează?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti trebuie nici o aplicatie, ci acces online la banca BRD, cu ID si password de la banca.
Acestea se obtin dupa ce faci cerere la banca ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Functioneaza o aplicatie daca o activezi si platesti pentri acces

| Vântulalb a răspuns:

Aplicatia functioneaza numai daca o activezi din Banca.

| CassiusAlexander a răspuns:

Normal trebuia să ți-o activeze la bancă, dar mă rog, mergi din nou, cu cardul și o faci acolo. Aplicația se numește MyBRD, o sa iti dea ei un cod pin și cam aia e.

| AlbertoMadalin17 explică (pentru CassiusAlexander):

Au zis ca sunt minor și nu merge…