| DinuGeorge a întrebat:

Am și eu card ISIC de la BRD și vreau sa știu dacă pot sa fac aplicația YOU BRD?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca vrei sa stii, mergi la banca si intreaba.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un card nu stă în plop, el este cuplat cu un cont bancar. Dacă este așa, ai un cont bancar la BRD. Aplicația YOU BRD nu o faci, ci o descarci pe desktop sau tabletă. Cum faci asta, întrebi la bancă.

| RainbowD a răspuns:

Salut,
Dacă ai card înseamnă că ai și un cont bancar pe care încasezi/retragi numerar. Deci da, se poate. Dar, aplicația mi se pare că trebuie să mergi la bancă pentru a o activa.

Toate cele bune! happy