| vasile94 a întrebat:

Salut mi-am facut un card la bt. visa electron si am vrut sa-l atasez la paypal dar imi da eroarea asta This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card. si nu stiu ce sa fac cardul l-am activat la atm si am introdus datele corect va rog ajutati-ma "funditalaughing

2 răspunsuri:
| lastOne a răspuns:

VISA Electron nu e card de credit, este card de debit. Incearca un card de credit MasterCard si o sa functioneze.

| Standby_Lucian_1995 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema