| Fiifcnku a întrebat:

Mi s-a blocat cardul la cec bank pentru ca am introdus codul gresit. Am fost sa-l iau si dupa am sunat la un numar pentru deblocare. Persoana respectiva dupa ce l-a deblocat mi-a zis sa fac in 5 min interogarea de sold pentru sincronizarea datelor. Este obligatoriu? Pentru ca nu mai am cum sa ma duc acum pana la atm... pls help scuzati categoria dar aici se răspunde mai repede...

1 răspuns:
| gabipopescu93 a răspuns:

În mod normal, trebuie să respecți pașii care ți se spun de către bancă. Referitor la întrebarea ta, DA, trebuie să faci interogare sold, pentru a se actualiza în server-ul lor ca fiind deblocat. Sper că te-am ajutat.