| JohnSeed a întrebat:

[FUNDA] Salut TPU, scuzati categoria dar e URGENT! Am sunat in ultimele zile de multe ori pe cineva si respectiva persoana nu raspunde deloc. Sansa ca persoana respectiva sa ma ignore este 0 deci se exclude optiunea asta. Noi suntem in alte retele si persoana respectiva nu ma poate suna pentru ca nu are credit. Ideea e, se poate sa suni pe cineva si persoana respectiva pur si simplu sa nu primeasca apelul? Am auzit de un caz asemanator si vreau sa stiu daca se poate sau nu intampla asta.

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Probabil are un telefon mai prost incat nu primeste apeluri.Incearca sa dai de ea prin alte moduri

| OldSoul a răspuns:

Da, exista unele cazuri de acest gen, in general ar fi o problema de la telefonul persoanei respective, dar exista posibilitatea sa fie si de la retea.

| Doub a răspuns:

Da, şi eu mai păţesc asta.