| DjSannan a întrebat:

Buna seara as dori o informatie,se stie ca pentru a merge din Romania in Ungaria,Austria,Anglia,Germania etc cu masina, autocar nu iti trebuie pasaport. Intrebarea mea este daca as merge cu avionul in Anglia ar trebui pasaport sau nu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai nevoie de pasaport, Anglia face parte din UE asa ca este destul sa ai carte de identitate.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Chiar dacă mergi cu avionul, NU ai nevoie de Paşaport dacă ai C.I. valabilă happy

Toate cele bune!