| M1h0i a întrebat:

Salut, pot sa primesc Bitcoin sau alte criptomonede pe Binance de la diferite persoane dacă nu am contul activat, adică activat cu buletinul și ce mai este nevoie.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, fiindca un cont neactivat si neverificat, nu este un cont viabil.
Trebuie ca contul sa-ti fie verificat si sa devii eligibil, ca sa-l poti folosii.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Si daca primesti, cum crezi ca o sa le scoti de acolo? De ce nu ai activat contul? E ca la banca. Nu ai o identitate clara, nu poti sa faci tranzactii. E simplu.

| goguPatent a răspuns:

Pai cum sa primesti daca nu e activ contul?