| HardCore7750 a întrebat:

Salut, ProBux, cum imi cumpar un referal?, imi da bani in mana?, cat costa sa am un card paypal? de unde fac rost de un card paypal?, cum functioneaza probux? FUNDA la cel care imi raspunde la toate intrebarile

2 răspunsuri:
| Pitbull305 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=CfiSp4HZlNo
ai mai multe detalii in descriere

| elyssa87 a răspuns:

Referalii ii cumperi cu banii de pe un card, iti bagi contul bancar si tot ce trebuie pentru a retrage valoare referalului, eventual poti sa cumperi cu banii din contul paypal daca ai bani in el bineinteles.cardul paypal nu exista ci cont paypal, este gratis.este un cont online la care poti sa iti atasezi un card real(inscrii codul cardului la contul paypal). inscrierea cardului este pentru a putea vira banii din contul paypal pe card si sa poti sa-i scoti.contul paypal poti sa ti-l faci si fara sa atasezi un card la el, insa mai tarziu cand vei dori sa scoti banii trebuie sa atasezi un card la contul paypal pentru a avea acces la bani in mod real.Pt probux intra pe acest link si acolo iti scrie exact cum functioneaza http://facibanionline.xhost.ro/probux.htm :)
imi dai funda? :)