| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cum sa folosesc PayPal. De unde pot face rost de un card PayPal si cum il incarc cu bani?

Răspuns Câştigător
| k4dd1 a răspuns:

Nu cred ca exista card paypal... este o modalitate de plata online te duci la banca si ii ceri card visa iti faci cont pe paypal bagi datele cardului si data viitoare cand vrei sa platesti doar iti bagi username si pwd

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Paypal nu e un card, e o companie care se ocupă cu plătile online.
Îți faci cont pe site după care te duci la banca la care ai card și lezici că vrei să-ț iasociezi cardul cu contul de paypal.
Și dacă vrei să depui bani pe un site sau să scoți bani de pe unul, tranzacția se face prin paypal.