| 7Cristian7 a întrebat:

Salut, recent am depus 10$ pe binomo si am facut profit, am si pierdut, dar nu asta conteaza. mai nou am vazut ca sunt ceva roboti care "tranzactioneaza" in locul tau si vreau sa-mi ziceti daca sunt siguri 100%, avand in vedere ca depozitul minim este de 250$ =1000 lei. (Este vorba de option robot ). Dau funda >) Multumesc

1 răspuns:
| Stef98 a răspuns:

Salutare,

Acei roboti tranzactioneaza automat, insa probabil opresc si ei o parte din profitwinking

Trimite la suport o intrebare si vezi ce spune, de asemenea este sistem binar! Din moment ce folosesti site-ul laughing

Spor la bani!