| AlexMaftei2001 a întrebat:

Salut.Sa cumperi un magazin online gata facut sau sa il infiintezi tu?

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Sa faci singur un magazin on-line iti ia cateva ore daca stii ce si cum, si e si pe gratis

asa ca, cumperi un magazin on-line daca are deja reputatie si clienti, pretul poate sa ajunga si la milioane de euro (incearca sa cumperi eMAG-ul, te provoc tongue )

| CIaudiu a răspuns:

Depinde ce buget ai si ce succes are magazinul respectiv.

| Bariel a răspuns:

Il faci tu, nu e asa de dificil sa faci un magazin online. Sunt tot felul de instrumente care au scop realizarea acestui lucru, fara cunostinte de coding. Daca vrei ceva super profi, da, poti spune ca merita sa platesti pe cineva care se pricepe...