| Mircescu_Alexandru_2000 a întrebat:

Salut. Se poate poți cu cardul de cumparaturi(Card avantaj Eurobank) la easybox când îți ridici coletul? Dacă da, se percepe ca o cumparatura și vei avea ratele in funcție de suma fără dobânda sau se percepe ca altceva și vei fi taxat?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate plati cu cardul la Easybox. Unele magazine percep un comision in plus daca nu platesti online. Depinde de magazin. Eu am platit la un magazin (nu mi-l mai amintesc) 2 lei in plus. Daca platesti in rate aia nu se poate cu cardul la Easybox ci doar online.

| darrio2007 a răspuns:

La easybox, cu cardul, se plateste integral, nu in rate.