| Saiko10 a întrebat:

Salut, se poate vedea lista cu tranzactii facute de mine pe George Romania(bcr)?
Daca da, cum?
Si daca nu, cum fac sa le vad?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Este chenarul alb care îți apare prima oară(după ce introduci codul pin) în care scrie numele tău și câți bani ai acum în cont. Apasă pe chenarul alb(mai sus, nu acolo unde scrie "transfer nou").

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te loghezi pe pc iti apare pe ecran sold-ul contului si ultimele tranzactii, dai click acolo pe tranzactii si le vezi si pe cele din trecut