| c0bra1337 a întrebat:

Salut, stau in Germania in Niedersachsen in nord. vreau sa imi cumpar un volskwagen(VW) Passat cu motor de 2.0 bineinteles second-hand adica folosit cu kilometrii pana in maxim 14.000 euro in leasing. sa nu fie autohaus care trebuie sa dai 30% avans inainte. Mersi!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta anunturi de la particulari si alegi, aia au masini in stare buna ingrijite

| c0bra1337 explică:

Sofer, vreau sa cumpar in leasing, adica cu credit la banca, sa platesc in fiecare luna o suma, nu cu toti banii odata.