| Gunno a întrebat:

Salut,stie careva unde as putea gasi niste negative pentru versurile mele?
si caut un dj pentru trupa e careva de prin maramures fiind interesat? baia mare mai exact...

2 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

De negative nu poți să faci rost gratis, ele trebuie cumpărate, și eu te sfătuiesc să nu cauti un DJ, să cauți niste oameni care au acelasi hobby ca si tinewinking

| UrbanViolent a răspuns:

Http://www.buttonbass.com/agreenstack.html
e prea tare site-ul asta! poti sa iti faci negativele singur si ies fain. Putina indemanare sa ai si e de ajuns. HAVE FUN!