| Mamamare a întrebat:

Este careva de pe aici care sa fie din Baia Mare?
Apropo care de unde sunteti?big grin

Eu sunt din Baia Mare(Maramures)

>big grin

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu sunt din Barlad.Pentru a afla userii din Baia Mare da clic pe "comunitatea "(se afla in partea de sus a paginii) vei ajunge la pagina cu userii(rank), deasupra la "utilizatori suspendati " tasteaza Baia Mare, da clic pe "cauta " si iti vor aparea toti userii din Baia Mare.

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sunt ardelean (Alba Iulia).

| JeSa a răspuns:

Buna draguta!, eu is de pe la Nord si anume din orasul /judetul Bacau!, kiss

| Mamamare explică:

Mersi:*:*

| PitiqaaaxD a răspuns:

Si eu sunt din Baia Mare... Dar tu ma cunosti deja laughing
:* Te pup!

| onlyone a răspuns:

Eu sunt din baia mare de fapt negresti-oas exact dincolo de munti.,,.,., aaa si daca vrei sa vorbim dai add la the_only_one991 id meu de YM

| Delyaa a răspuns:

Eu sunt din "lpr"lapusul romanesc jud MMbig grin

| c8ilcopac a răspuns:

Eu sunt la scoala in baia mare, dar stau in mocira, la 4 km de baia marehappy

| Iustina17 a răspuns:

Eu sunt din Onesti judetul Bacau.

| bruneta_9895 a răspuns:

Eu sunt din calarasi...nam ajuns prin baia marehee hee