| WALFMAN a întrebat:

Salut știe cineva cum aș putea să pun banii pe aplicația PayPal am încercat prin PeiPoint dar nu merge și cu contul bancar nu se poate findca nu am și nu am nici timp sa-mi fac din cauza programului de la serviciu daca știe cineva alta metoda aștept răspuns dau funda

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Paypal nu se poate incarca prin alte porcarii decat tragandu-si singur banii din contul tau bancar.

Fa-ti cont de paypal daca ai peste 18 ani, leaga-ti contul bancar de paypal, lasa-i sa te verifice cu buletinul si contul bancar si in 2 saptamani ai cont legal pe Paypal.

| Wr3nch a răspuns:

Fara cont bancar nu ai cum sa pui. Also esti in 2020, poti deschide un cont in 5 minute.

| Bariel a răspuns:

Trebuie sa introduci un card de credit si sa transferi bani, posibil sa poti si de la banca.